HDI Sigorta Genel Müdürü Ceyhan Hancıoğlu Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün'ü Ziyaret Etti

Muğla’nın cennet güzelliklerini, tarihi ve kültürel varlığını, insan zenginliğini, doğasını, tarımını, her biri turizmin kalbi olan ilçeleriyle birlikte geniş kesimlere tanıtmak amacıyla oluşturulan Mugla.Seninkentin.com internet sitesinin sponsorları arasında HDI sigorta da yer aldı. 

Sitenin kurucusu Fuat Karip ile birlikte Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün’ü ziyaret eden ve siteyle ilgili bilgi veren HDI Sigorta Genel Müdürü Ceyhan Hancıoğlu Muğla’nın tanıtımına katkı sağlamaktan dolayı mutlu olduğunu belirtti. MuğlayI işlenmemiş bir elmasa benzeten ve korumak için büyük çaba harcadıklarını belirten Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Dr.Osman Gürün ise kültür-sanat, eğlence ve haber portalı olan mugla.seninkentin.com sitesinin Muğla’nın değerleri ile eşgüdüm içinde bir yayıncılık yapacağına inandığını söyledi. Gürün siteye emek verenlere teşekkür etti.

Sitenin kurucusu Fuat Karip ise “tüm Muğla’yı; Kültür sanat faaliyetlerinden sıcak haberlere kadar Muğlalıların cep telefonlarına indireceğiz” dedi. Karip; Muğlalıların ihtiyaç duyacakları tüm bilgiyi portaldan edinebileceğini belirtti. Marmaris’ten Bodrum’a Fethiye’den Datça’ya Menteşeden Milas’a kadar Muğla’nın tüm renkleri, www.mugla.senin kentin.com da olacak...

BENZER İÇERİKLER